Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Ostatni przedwyborczy sondaż w naszym okręgu z podziałem mandatów!

Gdyby wybory odbyły się w dniu dzisiejszym, w naszym okręgu Prawo i Sprawiedliwość zdobyłaby 4 mandaty, Koalicja Obywatelska 5, natomiast Trzecia Droga, Konfederacja i Nowa Lewica po jednym. Publikowany sondaż BSP został zrealizowany na próbie 1100 pełnoletnich mieszkańców Polski. Prognoza parlamentarna jest oparta o wyniki kilku najnowszych sondaży wyborczych.
Ostatni przedwyborczy sondaż w naszym okręgu z podziałem mandatów!

Autor: fot.: Materiały prasowe

Dziś (13.10) publikujemy sondaż dla okręgu numer 4 (Bydgoszcz), dzięki współpracy z Ogólnopolską Grupą Badawczą. Nasze prognozy opieramy wyłącznie na sondażach przeprowadzonych metodą telefoniczną (CATI). Wynika to głównie z wiarygodności danych pochodzących z badań przeprowadzonych tą metodą. Badania telefoniczne nie tylko w Polsce, ale także na świecie charakteryzują się najlepszą skutecznością. Więcej na ten temat możecie przeczytać w raporcie z wyborów samorządowych opracowanym przez SprawdzamySondaze.pl. Na wyniki poszczególnych sondaży są nakładane wagi uzależnione od wcześniejszej poprawności wyniku firmy badawczej (im wyższa sprawdzalność wyników, tym wyższa waga).

Rozkład poparcia dla partii politycznych w poszczególnych okręgach obliczany jest w oparciu o historyczne wyniki partii politycznych w tych regionach, a następnie jest korygowany przez sondaże realizowane przez OGB na poziomie lokalnym.

Prognozowane wyniki w kraju:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zamglenia

Temperatura: -1°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama