Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Z okazji Dnia Matki, badania mammograficzne i cytologiczne w Bydgoszczy

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy i Centrum Onkologii w Bydgoszczy zapraszają Panie (bez skierowania) do bezpłatnego skorzystania z badania mammograficznego i cytologicznego.
Z okazji Dnia Matki, badania mammograficzne i cytologiczne w Bydgoszczy
Autor: materiały organizatora

W badaniu mammograficznym mogą wziąć udział Panie w wieku 50-69 lat, które w ostatnich 24 miesiącach nie miały wykonywanych takich badań.

Natomiast w badaniu cytologicznym mogą wziąć udział Panie w wieku 25-59 lat, które w ostatnich 36 miesiącach nie miały wykonanych takich badań.

Mammobus, będzie stacjonował przy Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 4F  24 maja ( środa) oraz 25 maja (czwartek)  w godzinach 09:00-16:30.

W związku z zachowaniem płynności badań niepowodującym konieczności oczekiwania oraz weryfikacji danych należy się zarejestrować.

Rejestracja pod nr tel. 052/ 374 38 80 (8.00-14.30)

Na badanie proszę zabrać dowód osobisty oraz poprzednie zdjęcie mammograficzne/płytę CD.

Natomiast 24 maja 2017 o godz. 11.30 w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 4F, dr n. med. Tomasz Mierzwa Koordynator Zakładu Profilaktyki i Promocji Zdrowia Centrum Onkologii w Bydgoszczy poprowadzi wykład dla Pań na temat profilaktyki zdrowia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zamglenia

Temperatura: -7°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1036 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: alanTreść komentarza: bardzo go lubieData dodania komentarza: 08.02.2023, 11:22Źródło komentarza: Za tydzień walentynki i koncert w Hangarze Kultury. Kim jest Patryk Singer?Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: EdiTreść komentarza: Rafauuu wszystko likwiduje.....tak jak ten od ścieków w WarszawieData dodania komentarza: 31.01.2023, 17:00Źródło komentarza: Powrót lokomotywy do Myślęcinka. Pamiątka po bydgoskiej kolei wąskotorowejAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt