Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Trwają prace przy budowie bydgoskich mostów

Powstaną nowe mosty w Bydgoszczy, za budowę odpowiadać będzie firma Trakcja SA. Do miasta jeszcze w tym miesiącu przyjadą gotowe elementy obiektu drogowego, które zostaną zamontowane na wykonanych wcześniej podporach. Wykonawca pracuje również nad przygotowaniem torowiska do próbnych przejazdów na ul. Perłowej.
Trwają prace przy budowie bydgoskich mostów
Źródło: Urząd Miasta Bydgoszczy

Jak podaje Urząd Miasta, na ul. Fordońskiej firma Trakcja SA prowadzi prace związane z przebudową południowej części torowiska. Trwa układanie podbudowy pod tory w kierunku Fordonu. Wiosną tramwaje mają już kursować po obu torowiskach. Pozwoli to przystąpić do robót drogowych na południowej jezdni oraz skróci czas przejazdu modernizowaną arterią.
Na jezdni północnej ul. Fordońskiej do ułożenia pozostała jeszcze warstwa ścieralna. W ostatnim czasie uzupełnione zostały asfaltem wystające studzienki kanalizacyjne, co ułatwia poruszanie się pojazdom. 

Prace trwają także pod mostem tramwajowym nad Brdą. Jeszcze w tym miesiącu na placu budowy staną metalowe elementy konstrukcji.

Wykonawca rozpoczął też prace na rozjazdach tramwajowych ul. Toruńska/ul. Perłowa. Powstało torowisko, na którym niebawem odbędą się próbne przejazdy i kontynuowane są roboty brukarskie oraz prace związane z infrastruktura podziemną i sanitarną. 

W związku z prowadzonymi pracami zmiany w ruchu zostaną wkrótce wprowadzone również na skrzyżowaniu ul. Toruńskiej/Kazimierza Wielkiego.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 4°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 28 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt