Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Bezpieczeństwo dzieci podczas bydgoskich wakacji

W związku wakacjami policjanci Ogniwa Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu, w pocie czoła już od maja prowadzili zajęcia z dziećmi i młodzieżą związane z bezpiecznymi wakacjami, tak by zdążyć przed ich rozpoczęciem.
Bezpieczeństwo dzieci podczas bydgoskich wakacji
Autor: KWP Bydgoszcz

Sierż. sztab. Małgorzata Tworek - Haraszkiewicz, sierż sztab. Dominika Radka - Jędrkiewicz, Magdalena Daniek i sierż. sztab. Piotr Bajlak przypomnieli w tym czasie uczniom, szczególnie tym  najmłodszym, czego powinni się wystrzegać i jak odpoczywać w wakacje, aby z uśmiechem spotkać się we wrześniu i podzielić wakacyjnymi przygodami.

Policjanci odwiedzili między innymi Szkołę Podstawową nr 2 przy ul Hetmańskiej w Bydgoszczy, Szkołę Podstawową w Niemczu, Szkołę Podstawową nr 37 przy ul. Gdańskiej i Szkołę Podstawową 58 przy ul. Gdańskiej, Zespół Szkół nr 10 przy ulicy Karłowicza w Bydgoszczy oraz Gimnazjum w Żołędowie.

We wszystkich szkołach policjanci byli witani z uśmiechem i otwartością, a młodzi ludzie chętnie wymieniali się swoją wiedzą na temat bezpieczeństwa. Najmłodsi najchętniej dyskutowali o „niebezpiecznym obcym” oraz ukrytych zagrożeniach w zaciszu naszych domów, takich jak instalacja elektryczna, gazowa czy wodna. Wielu z nich dzieliło się swoimi spostrzeżeniami i opowiadały w jaki sposób, dzięki swojej wiedzy, uniknęły przykrych doświadczeń, np. podczas kontaktu z nieznanym psem, którego napotkały na swojej drodze. Starsi natomiast chętnie wymieniali się wiedzą na temat bezpiecznych zachowań w internecie, styczności z używkami i bezpieczeństwem nad wodą i w górach.

Śródmiejscy policjanci uczestniczyli także w przedwakacyjnym festynie zorganizowanym m.in. przez MDK nr 4 w Bydgoszczy przy ul. Dworcowej jak również Radę Osiedla Śródmieście – Bocianowo.

Policjanci wszystkim uczestnikom spotkań życzyli udanych, beztroskich, a przede wszystkim Bezpiecznych Wakacji!Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -6°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1038 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: alanTreść komentarza: bardzo go lubieData dodania komentarza: 08.02.2023, 11:22Źródło komentarza: Za tydzień walentynki i koncert w Hangarze Kultury. Kim jest Patryk Singer?Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: EdiTreść komentarza: Rafauuu wszystko likwiduje.....tak jak ten od ścieków w WarszawieData dodania komentarza: 31.01.2023, 17:00Źródło komentarza: Powrót lokomotywy do Myślęcinka. Pamiątka po bydgoskiej kolei wąskotorowejAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt