Bydgoszcz w eliminacjach Top Atrakcje 2017

  • 04.05.2017, 13:06
  • KB
Bydgoszcz w eliminacjach Top Atrakcje 2017 materiały organizatora
Termin eliminacji kończy się 8 maja. Zachęcamy wszystkich bydgoszczan do oddawania głosów na Bydgoszcz w szóstej odsłonie plebiscytu Top Atrakcje.

Top Atrakcje to plebiscyt najpiękniejszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok, organizowany przez portal polskieszlaki.pl.

W 2017 roku odbywa się już szósta edycja tego plebiscytu.

Bydgoszcz znalazła się w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2017. Plebiscyt Top Atrakcje przeprowadzany jest w dwóch etapach - eliminacje i głosowanie finałowe.
W eliminacjach biorą udział atrakcje wytypowane przez redakcję portalu z uwzględnieniem typów Internautów. Podczas głosowania Internauci wyłonią dwie najlepsze atrakcje w poszczególnych podkategoriach.
Drugi etap plebiscytu to głosowanie finałowe, w którym wyłonione zostają najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach - Top Atrakcje. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja.

Eliminacje odbywają się w terminie od 24 kwietnia 2017 do 8 maja 2017.
Finał - od 9 maja 2017 do 23 maja 2017

Kategorie Top Atrakcji

  • Parki Rozrywki (podkategorie: parki miniatur, dinoparki, parki tematyczne, lunaparki i parki wodne, ogrody zoologiczne)
  • Miasta i miejscowości (podkategorie: duże miasta, nadbałtyckie kurorty, miejscowości z klimatem, miejscowości górskie, ratusze miejskie)
  • Zamki i pałace (podkategorie: zamki krzyżackie, zamki jurajskie, zamki dolnośląskie, zamki w dużych miastach, perełki małych miejscowości, dolina pałaców i ogrodów, pałace)
  • Różne atrakcje (podkategorie: skanseny, muzea, podziemia, kolejki górskie i nizinne, obiekty sakralne)
  • Krajobrazy (podkategorie: pasma górskie, szczyty, regiony, jeziora, parki narodowe)

 

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe