Ukradł rower z ul. Kruszwickiej. Rozpoznajesz go?

  • 28.09.2022, 11:24
  • KB
Ukradł rower z ul. Kruszwickiej. Rozpoznajesz go? KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie lub osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru górskiego z wejścia do budynku przy ul. Kruszwickiej w Bydgoszczy. 

Z ustaleń  policjantów wynika, że kradzieży dokonało dwóch nieustalonych sprawców, gdzie wizerunek jednego z nich zarejestrowała kamera monitoringu. Mężczyzna ten przytrzymuje drzwi wejściowe do lokalu, a drugi ze sprawców wyprowadza rower, po czym oddalają się. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na filmie oraz zdjęciach, a także ustalenia personaliów drugiego sprawcy.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 72, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 3295/22.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe