Bydgoscy policjanci dla chorej Zosi

  • 27.09.2022, 20:23
  • KB
Bydgoscy policjanci dla chorej Zosi KWP
Bydgoscy policjanci włączyli się do akcji prowadzonej za rzecz chorej na SMA Zosi. Rodzina, Przyjaciele, Wolontariusze działają, by zebrać pieniądze na lek, który może uratować jej życie. Taki cel przyświecał również dzisiejszym gościom, którzy zawitali w Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Policjanci przekazali na licytację maskotkę „Polfinka” i już zapowiedzieli, że na tym nie poprzestaną.

Trzej niesamowici Wędrowcy Tomasz Szcześniewski, Dziadek Jacek wraz z przyjacielem rodziny Karolem Zdrojewskim 19 sierpnia wyruszyli z Zakopanego w pieszą pielgrzymkę po Polsce. Chcą przejść w 60 dni Polskę z Zakopanego na Hel i podczas trasy zebrać pieniądze dla chorej na rdzeniowy zanik mięśni córki Pana Tomka -Zosi. Walka toczy się o najdroższy lek świata - terapię genową wycenioną na 9, 5 mln zł.  W dniach 26-28 września będą przechodzić przez Bydgoszcz i prosić o pomoc dla Zosi.

Dzisiaj (27.09.2022) Panowie gościli u policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy i spotkali się z Pierwszym Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji podinspektorem Jarosławem Zdunkiem oraz z policjantami z Wydziału Prewencji.

Podczas tego spotkania Komendant przekazał na ręce Pana Tomasza maskotkę kujawsko-pomorskiej policji, która trafi na licytację. W ten sposób dołoży finansową „cegiełkę” do prowadzonej zbiórki. Jednocześnie policjanci już zapowiedzieli, że na tym nie poprzestaną.

Link do zbiórki:

📌 www.siepomaga.pl/50dni

Wędrówkę można obserwować:

📌 https://m.facebook.com/pieszopozdrowie/

Link do prowadzonych licytacji:

📌 https://www.facebook.com/groups/379493624053395/?ref=share

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe