Uszkodzenie ciała w Ogrodzie Botanicznym. Policja poszukuje sprawcy

  • 16.08.2022, 14:12
  • KB
Uszkodzenie ciała
loadingŁaduję odtwarzacz...
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.
 

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło na terenie Ogrodu Botanicznego w Myślęcinku. Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrował aparatem telefonu pokrzywdzony, uderzył go w twarz.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47-751-11-96, a także całodobowo pod numerami 47-751-11-60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I KR 2058/22.

loadingŁaduję odtwarzacz...

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe