Ukradli sprzęt elektroniczny w CH Auchan. Rozpoznajesz ich?

  • 12.08.2022, 20:06
  • KB
Ukradli sprzęt elektroniczny w CH Auchan. Rozpoznajesz ich? KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek ze sprawą, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci z Fordonu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów na terenie C.H. Auchan przy ulicy Rejewskiego w Bydgoszczy.

Tam dwóch mężczyzn dokonało kradzieży sprzętu elektronicznego, powodując straty o znacznej wartości. Wizerunek osób podejrzewanych zarejestrowały kamery monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn lub mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122 lub telefoniczny całodobowo pod numerami 47-751-58-59 oraz 112 powołując się na numer sprawy L.dz. IV Kr 1292/22.

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe