Bydgoscy policjanci z wizytą w Szpitalu Dziecięcym

  • 08.08.2022, 15:02
  • KB
Bydgoscy policjanci z wizytą w Szpitalu Dziecięcym KWP Bydgoszcz
Wczoraj (7.08.2022) profilaktycy z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy wspólnie ze Stowarzyszeniem Uśmiech Nadziei Dzieciom zorganizowali dzień pełen atrakcji dla dzieci, które są w trakcie leczenia szpitalnego w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy. Mundurowi dla dzieci przygotowali wiele niespodzianek.

Mali pacjenci w zorganizowanym spotkaniu w przyszpitalnym parku, mogli przez chwilę zapomnieć o chorobie, wziąć udział w zabawach oraz poznać tajniki zawodu policjanta i strażaka, który również swoją obecnością umilił czas dzieciom.

Mnóstwo uśmiechu na twarzach najmłodszych wywołała maskotka policyjna oraz drobne upominki. Każdy mógł przywitać się z Polfinkiem oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Miejmy nadzieję, że takie spotkanie pozwoliło dzieciom zapomnieć o chorobie, a pozytywne emocje przyśpieszą powrót do zdrowia.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe