Zawody Woda Bydgoska już za kilka dni w mieście

  • 08.08.2022, 13:52
  • KB
Zawody Woda Bydgoska już za kilka dni w mieście UM Bydgoszcz
Już 15 sierpnia spotykamy się na Wyspie Młyńskiej na ogólnopolskiej imprezie pływackiej z szeregiem atrakcji dla kibiców. Zachęcamy do zagrzewania do boju pływaków, którzy będą musieli pokonać wartki nurt Brdy. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych oraz Otylii Jędrzejczak ze swoją fundacją. Zawodników zachęcamy do wcześniejszego odbioru pakietów startowych.

W czasie, gdy zawodnicy będą zmagać się z nurtem Brdy, na Wyspie Młyńskiej kibice i rodziny zawodników będą mogli skorzystać z różnych atrakcji towarzyszących. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i kibicowania pływakom.

Oto, co będzie się działo przez cały sportowy dzień:
Godz. 11:00 – 17:00 gigantyczny dmuchany tor przeszkód

Godz. 11:30  – 15:30 event „Zero jest OK” Fundacji Otylii Jędrzejczak i edukacyjno-sportowy tor przeszkód z elementami ratownictwa.  O projekcie więcej przeczytasz TUTAJ.

Godz. 12:45 i 15:00 wykład Otylii Jędrzejczak i przedstawicieli Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

Godz. 13:00 – 17:00 animacje wodne dla dzieci z grupą eventową Funimki

Godz. 14:00 - 14:30 pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu WOPR Płock i WOPR Bydgoszcz.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe