Bydgoszcz tłem teledysku młodej artystki

  • 03.08.2022, 19:28
  • KB
Bydgoszcz tłem teledysku młodej artystki Patrycja Jonczynska
Powstał kolejny klip muzyczny, do którego zdjęcia kręcono w malowniczych zakątkach Bydgoszczy. Tym razem nasze miasto stało się tłem teledysku PATKI - Patrycji Jonczynskiej, który nagrano do utworu "Ocean łez".

Patrycja Jonczynska to młoda lokalna artystka, która pragnie tworzyć muzykę, będącą ukojeniem dla duszy słuchaczy. Utożsamia się z tymi, którzy jeszcze szukają swojej drogi i kształtują swoje JA. Jej misją jest stworzyć dla swoich odbiorców „comfort zone”, gdzie każdy może być, kimkolwiek chce. Jak sama twierdzi, artysta powinien mieć swój własny przekaz, dzielić się tym, co ma w sobie. Dlatego jej największym marzeniem jest, by na scenie móc prezentować własny repertuar, nad którym wciąż pracuje.

Zdjęcia do jej pierwszej autorskiej piosenki kręcone były w Bydgoszczy - która jest bliska sercu Patrycji. W klipie możemy podziwiać nabrzeże Brdy widziane z perspektywy tramwaju wodnego, piękną Wenecję Bydgoską, a także urokliwe, mało uczęszczane uliczki Starego Miasta. Historia przedstawiona w “Oceanie łez” Patrycji pozwala nam zapoznać się z architekturą miasta i jego walorami.

W teledysku PATKI pojawiają się także sceny kręcone w Gdyni. Klif Orłowski, molo, a także podróż uroczym miętowym busem “ogórkiem” oddają wakacyjny klimat piosenki. Premiera teledysku odbyła się w piątek 29 lipca. Zachęcamy do zapoznania się z twórczością Partycji i spojrzenia na Bydgoszcz artystycznym okiem. Może podczas przyszłych spacerów ulicami miasta, w głowie wybrzmiewać będzie ten letni, wakacyjny utwór.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe