Odpowie za kradzież gotówki

  • 27.06.2022, 21:04
  • KB
Odpowie za kradzież gotówki fot.: ilustracyjna/pixabay
Kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat grozi 44-latkowi, który ukradł gotówkę w kwocie 1 150zł. Mężczyzna został zatrzymany w piątek. Policjanci odzyskali część skradzionej sumy.

W piątek (24.06.22) żnińscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży gotówki. 51-latek, który zagubił portfel, wprawdzie odzyskał go, a także karty  płatnicze oraz dokumenty będące w środku. Brakowało natomiast gotówki w kwocie 1 150 zł. Funkcjonariusze przyjęli od niego stosowne zawiadomienie.

Sprawą zajęli się żnińscy kryminalni. W toku prowadzonych czynności ustalili tożsamość złodzieja. Zatrzymali go w miejscu zamieszkania. 44-latek dobrowolnie wydał część skradzionych pieniędzy – kwotę 700 zł. Tego samego dnia wróciła ona do pokrzywdzonego. Resztę pieniędzy sprawca przeznaczył na zakupy.  

Jeszcze w piątek (24.06.22) mieszkaniec rogowskiej gminy usłyszał zarzut. Teraz czeka go proces w sądzie. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe