Niecodzienne zajęcia z bydgoskimi przedszkolakami

  • 23.06.2022, 12:39
  • KB
Niecodzienne zajęcia z bydgoskimi przedszkolakami KWP Bydgoszcz
Wczoraj (22.06.2022) bydgoscy policjanci, razem z przedstawicielami Krainy Dolnej Wisły, zorganizowali zajęcia na temat bezpiecznego zachowania na drodze. Dzieciom w bezpiecznym przechodzeniu przez jezdnię pomagały niezwykłe zwierzęta.

W niecodziennych zajęciach uczestniczyły dzieci z fordońskiego przedszkola. Policjanci starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzieci szukają nowych i ciekawych form przekazu najważniejszych tematów. Dlatego właśnie przedstawiciele Krainy Dolnej Wisły wraz ze swoimi podopiecznymi pomagali policjantom, aby treści dotyczące bezpieczeństwa były przekazane dzieciom atrakcyjnie i wyjątkowo.

Funkcjonariusze organizując tego typu zajęcia byli przekonani, iż obecność zwierząt spowoduje, że zasady bezpiecznego zachowania się przy drodze i na drodze zostaną dzieciom na długo w pamięci.

Ponadto podczas zajęć policjanci zwracali uwagę dzieci na właściwe traktowanie zwierząt, które podlegają szczególnej ochronie. Była to pierwsza taka akcja i już teraz wiadomo, że policjanci będą chcieli ją kontynuować.

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe