Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych na Wyspie Młyńskiej

  • 15.06.2022, 17:07
  • KB
Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych na Wyspie Młyńskiej fot.: ilustracyjna/pixabay
W najbliższą sobotę (18 czerwca), w godz. 12.00-18.00, na Wyspie Młyńskiej odbędzie się V Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie będzie świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu podczas długiego weekendu. Podczas pikniku zakończenie bydgoskiej seniorady – gościem specjalnym DJ WIKA.

18 czerwca na Wyspie Młyńskiej odbędzie się już piąty Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych. W programie szereg atrakcji, m.in. pokazy i prezentacje ponad 50 bydgoskich organizacji pozarządowych, różnorodne warsztaty artystyczne, strefa zabaw dla dzieci, strefa food trucków, strefa służb mundurowych oraz liczne występy muzyczno-taneczne. Na zakończenie pikniku (od godz. 16:00) zagra także gość specjalny, jedyna w swoim rodzaju DJ WIKA - prawdopodobnie najstarsza didżejka na świecie. Ale to nie jedyne jej NAJ - przyjdź, przekonaj się sam. I nie zapomnij wygodnych butów!

 

Główną ideą Pikniku jest promowanie tzw. trzeciego sektora, jak i zachęcenie mieszkańców do działalności społecznej i obywatelskiej. Dla organizacji pozarządowych – stowarzyszeń i fundacji – to świetna okazja do zaprezentowania siebie, zintegrowania z mieszkańcami, zachęcenia ich do uczestnictwa w prowadzonych akcjach, wsparcia finansowego w formie 1 proc. podatku lub darowizn.

 

KIEDY: 18 czerwca (sobota), godz. 12.00-18.00

GDZIE: Wyspa Młyńska

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe