Areszt dla mieszkańca bydgoskiego Okola za posiadanie znacznej ilości amfetaminy

  • 02.06.2022, 14:15
  • KB
Areszt dla mieszkańca bydgoskiego Okola za posiadanie znacznej ilości… KWP Bydgoszcz
Za kraty trafił mieszkaniec bydgoskiego Okola, którego zatrzymali kryminalni ze Śródmieścia. Mężczyzna w miejscu zamieszkania miał ponad pół kilograma amfetaminy. Sąd aresztował go na trzy miesiące.

Z ustaleń kryminalnych z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu wynikało, że 40-letni bydgoszczanin ma związek z przestępczością narkotykową.

W związku z tym, w miniony wtorek (31.05.2022), pojechali do jego miejsca zamieszkania. W bramie kamienicy spotkali podejrzewanego, a ten na ich widok zaczął uciekać, jednak na nic się to zdało, gdyż po krótkim pościgu został zatrzymany. Policjanci wraz z mężczyzną poszli do zajmowanego przez niego lokalu. Ich podejrzenia okazały się słuszne. W toku przeszukania kryminalni ujawnili w jego lodówce trzy worki foliowe z białym proszkiem o łącznej wadze 630 gramów. Przeprowadzone wstępne badania potwierdziły, że jest to amfetamina.

40-letni bydgoszczanin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, by wczoraj (01.06.2022) stanąć przed obliczem prokuratora i usłyszeć zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Ten po zapoznaniu się z materiałami sprawy poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego i skierował go do sądu. Sędzia po analizie akt przychylił się do wniosku i dzisiaj (02.06.2022) aresztował go na trzy miesiące.

Posiadanie znacznej ilości tego rodzaju środków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe