Finał konkursu "Bezpieczeństwo w internecie"rozstrzygnięty

  • 01.06.2022, 13:24
  • KB
Finał konkursu "Bezpieczeństwo w internecie"rozstrzygnięty KWP Bydgoszcz
Wczoraj (31.05.2022) w Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień uczniom ze Szkół Podstawowych w Bydgoszczy i powiecie, którzy bali udział w konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo w internecie”.

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy wspólnie z Wydziałem Edukacji i Sportu Urzędu Miasta w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskim Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy, Komendą Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP oraz Kinem Helios zorganizowała konkurs plastyczny dla uczniów klas IV-V szkół podstawowych w Bydgoszczy i w powiecie pod hasłem „Bezpieczeństwo w Internecie”.

Głównym celem przedsięwzięcia jest promowanie i wzmacnianie idei wśród dzieci i młodzieży na temat bezpiecznego i właściwego zachowywania się w internecie oraz uświadamianie o zagrożeniach jakie mogą wystąpić poprzez niewłaściwe z niego korzystanie.

Do Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy wpłynęło 106 prac plastycznych z czego 82 prace spełniły wymogi określone w regulaminie. Nagrodzono i wyróżniono łącznie 20 prac plastycznych.

Wręczenia nagród i wyróżnień dokonali nadkomisarz Jarosław Zdunek Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy, inspektor Marlena Richert z Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy, hm. Dorota Sucharska- Zastępczyni Komendanta Chorągwi Kujawsko- Pomorskiej ZHP, oraz Piotr Kozłowski- kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko- Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

 

Wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wykonane prace.

Natomiast uczniom wyróżnionym i zwycięzcom gratulujemy!

 

mł. asp. Rafał Wohlfeil Wydział Prewencji KMP w Bydgoszczy

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe