Zaginęła 12-letnia Paulina Bryske z Bydgoszczy

  • 25.05.2022, 10:44
  • KB
Zaginęła 12-letnia Paulina Bryske z Bydgoszczy KWP Bydgoszcz
Policjanci z Wyżyn poszukują 12-letniej Pauliny Bryske, która 12 maja 2022 r. wyszła ze szkoły wraz z babcią i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia nastolatki.

W poniedziałek (23.05.2022) Komisariat Policji Bydgoszcz-Wyżyny przyjął zawiadomienie od rodziny o zaginięciu:

PAULINY BRYSKE lat 12,

która 12 maja 2022 roku około godziny 15:30 została odebrana ze szkoły przez babcię i chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. W toku czynności ustalono, że małoletnia w dalszym ciągu przebywa w towarzystwie babci.

RYSOPIS ZAGINIONEJ: wiek z wyglądu 12 lat, 150 cm wzrostu, sylwetka szczupła, włosy długie blond, oczy koloru niebieskiego.

UBIÓR ZAGINIONEJ: brak informacji dotyczących ubioru małoletniej.

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny przy ul. Ogrody 19a lub telefoniczny z prowadzącym postępowanie policjantem pod numerem telefonu 47 751 14 35, całodobowo pod numerem 47 751 15 59 albo na numer alarmowy Policji 112.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe