Rowerowa wiosna w bydgoskim centrum handlowym

  • 13.05.2022, 20:44
  • KB
Rowerowa wiosna w bydgoskim centrum handlowym Materiały prasowe
Bezpłatne znakowanie rowerów, kącik kreatywny dla najmłodszych, stanowisko pimp my bike, możliwość przeglądu i drobnych napraw oraz kolorowe odblaski będą czekać na klientów Centrum Rondo 20 i 21 maja. Do akcji już po raz kolejny włączą się dzielnicowi z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie, by bezpiecznie wprowadzić rowerzystów w nowy sezon.

W piątek i sobotę, 20 i 21 maja w Centrum Rondo odbędzie się coroczne wydarzenie przyciągające rzesze rowerzystów. Będzie ono doskonalą okazją do zwiększenia bezpieczeństwa swojego roweru poprzez profesjonalne oznakowanie go przez policjantów. Znakowanie pojazdów będzie odbywało się w godzinach od 11.00 do 15.00. Aby dzielnicowi mogli wygrawerować na jednośladzie oznaczenia zabezpieczające przed kradzieżą, trzeba zabrać ze sobą dowód zakupu roweru oraz dokument tożsamości.

Na właścicieli dwóch kółek czekał będzie również bezpłatny serwis, z którego rowerzyści skorzystają od godziny 11.00 do 19.00. Zaoferuje on nie tylko drobne naprawy, ale także ozdobienie roweru kolorowymi wstążkami i pomponami oraz wyposażenie go w odblaski. W ten sposób jednoślad nie tylko nabierze ciekawszego wyglądu, ale także znacznie zwiększy się bezpieczeństwo jego użytkownika.

Przy okazji wydarzenia będzie można również kupić nowy rower i wszelkie niezbędne akcesoria w sklepie Martes Sport, który w tych dniach zaprezentuje szeroką ofertę jednośladów w przestrzeni Centrum. To także doskonała okazja, by znaleźć dla siebie bezpieczny kask i zapewniające widoczność po zmroku oświetlenie.

Akcja wiosennego znakowania i naprawiania rowerów w Centrum Rondo cieszy się corocznie znaczną popularnością. Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zapewnią uczestnikom bezpieczny wjazd w nowy sezon rowerowy, a niezbędne naprawy pozwolą uniknąć wielu kłopotów na drodze. Wydarzenie będzie też szansą na spotkanie innych pasjonatów dwóch kółek i wspólne spędzenie czasu.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe