Bydgoskie Obchody zakończenia II Wojny Światowej. Będą zmiany w organizacji ruchu

  • 06.05.2022, 12:28
  • KB
Bydgoskie Obchody zakończenia II Wojny Światowej. Będą zmiany w organizacji… fot.: ilustracyjna/pixabay
Jak podaje ZDMiKP, na potrzeby obchodów 77. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej w dniach 7-8 maja 2022 roku (sobota-niedziela), wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na Placu Wolności, ul. Gimnazjalnej, ul. Piotra Skargi i ul. Konarskiego.

Na Placu Wolności i ul. Gimnazjalnej od dnia 07 maja 2022 roku od godz. 17.00 do 08 maja 2022 roku do godz. 13.00 zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się.
W dniu 08 maja 2022 roku od godz. 11.00 do godz. 13.00 wskazane ulice zostaną zamknięte dla ruchu kołowego.

Ze względu na powyższe dojazd poprzez ul. Gimnazjalną, Plac Wolności oraz ul. Konarskiego, ul. Piotra Skargi, ul. Gimnazjalną, Plac Wolności do ul. Gdańskiej stanie się we wskazanych terminach niemożliwy.

Z uwagi na bezpieczeństwo prosimy o bezwzględne stosowanie się do czasowego oznakowania oraz poleceń służb porządkowych regulujących ruch w obrębie ulic objętych czasową organizacją ruchu. 

(ZDMiKP)

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe