Bydgoscy policjanci i strażacy wspólnie dla dzieci z Ukrainy

  • 28.04.2022, 13:07
  • KB
Bydgoscy policjanci i strażacy wspólnie dla dzieci z Ukrainy  KWP Bydgoszcz
Bydgoscy policjanci, strażacy i strażnicy miejscy zaprosili wczoraj dzieci z Ukrainy, które uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 58 w Bydgoszczy, by z nimi porozmawiać na różne tematy związane z bezpieczeństwem.

Wczoraj (27.04.2022) w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy przy ul. Pomorskiej 16 odbyło się spotkanie z dziećmi ukraińskimi z klasy przygotowawczej Szkoły Podstawowej nr 58 w Bydgoszczy, w ramach Akademii Bezpieczeństwa, realizowanej wspólnie przez Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy, Straż Miejską w Bydgoszczy, Państwowa Straż Pożarną w Bydgoszczy.

Dzieci miały okazje zapoznać się z pracą strażaków, wzięły udział w zajęciach profilaktycznych dotyczących bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz poznały bezpieczne zasady kontaktu z psem. Jest to pierwsze z cyklu spotkań z dziećmi - uchodźcami z Ukrainy.

Kolejne spotkania profilaktyczne odbędą się 19 maja 2022 r. w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy i zainaugurują szkolenia na kartę rowerową dla dzieci klas przygotowawczych bydgoskich szkół.

 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe