Nowy "Polfinek" dla koronowskich policjantów

  • 27.04.2022, 10:13
  • KB
Nowy "Polfinek" dla koronowskich policjantów KWP
Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Koronowie Pani Alicja Huczyńska na ręce Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy nadkomisarza Jarosława Zdunka przekazała kostium „Polfinka”, który na co dzień będzie służył policjantom z Koronowa w prowadzonych działaniach profilaktycznych.

Wczoraj (26.04.2022) w sali konferencyjnej Banku Spółdzielczego w Koronowie Prezes Zarządu Pani Alicja Huczyńska w towarzystwie Dyrektora Oddziału Banku w Koronowie Pani Doroty Jaworskiej przekazała Pierwszemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy nadkomisarzowi Jarosławowi Zdunkowi policyjny kostium „Polfinka”, który na stałe będzie znajdował się na wyposażeniu Komisariatu Policji w Koronowie.

Bank Spółdzielczy w Koronowie niejednokrotnie wspierał Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy w wszelkich przedsięwzięciach dotyczących zadań profilaktycznych, jak również włącza się w akcje dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Długo wyczekiwany kostium „Polfinka”, będzie wykorzystywany w działaniach i akcjach profilaktycznych z najmłodszymi na terenie gmin Koronowo, Dobrcz i Sicienko.

Taki prezent z pewnością uatrakcyjni prelekcje oraz pozwoli wywołać jeszcze większy uśmiech na twarzach naszych najmłodszych dzieci, które „Polfinek” odwiedzi. W przekazaniu udział wziął również Komendant Komisariatu Policji w Koronowie podinsp. Tomasz Meyze.

 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe