"Sportowa Pomoc dla Ukrainy" także w Bydgoszczy

  • 25.04.2022, 15:15
  • KB
"Sportowa Pomoc dla Ukrainy" także w Bydgoszczy fot. ilustracyjna/pixabay
Aktywne Miasta i Enea Bydgoszcz Triathlon zapraszają do wzięcia udziału w sportowej akcji charytatywnej „Sportowa Pomoc dla Ukrainy”. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dodatkowo codziennie do wygrania atrakcyjne nagrody. Organizatorem wydarzenia jest miasto Bydgoszcz.

Od dzisiaj swoją aktywność fizyczną możesz zamienić w realną pomoc dla Ukrainy. „Sportowa pomoc dla Ukrainy” to specjalna akcja Aktywnych Miast i Enea Bydgoszcz Triathlon, z której cały dochód zostanie przekazany organizacjom niosącym pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Aby dołączyć wystarczy opłacić wpisowe – minimum 25 zł lub więcej. Następnie otrzymasz kod, umożliwiający dołączenie do akcji w aplikacji Aktywne Miasta. Jeśli odnotujesz jeden trening dziennie (minimum 1 km), dodatkowo weźmiesz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. System każdego dnia wybierze 3 osoby, które otrzymają pytanie konkursowe. Jeśli odpowiedzą prawidłowo w ciągu 24 godzin otrzymają nagrodę. Warto wiedzieć, że udział w akcji charytatywnej nie wyklucza możliwości brania udziału w treningu RSP.

Wydarzenie dotyczy 13 aktywności dostępnych w aplikacji: bieganie, jazda na rowerze, Nordic Walking, chodzenie, rolki, kolarstwo, canicross, deskorolka, hulajnoga, jazda konna, jazda na wózku, nartorolki. Uczestnik może zaimportować inną aktywność z aplikacji/urządzenia GARMIN.

Akcja trwa od 25 kwietnia do 8 maja 2022 r. Pobierz kod aktywacyjny TUTAJ.

Aby dołączyć opłać wpisowe (25 zł lub więcej, wysokość wsparcia zależy od Ciebie). W podziękowaniu otrzymasz od nas mailowo kod, który umożliwia udział w akcji dostępnej w aplikacji Aktywne Miasta. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji, link TUTAJ.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe