Budowa parkingu przy Schronisku dla Zwierząt zakończona

  • 14.04.2022, 13:47
  • KB
Budowa parkingu przy Schronisku dla Zwierząt zakończona fot.: ZDMiKP
Jak podaje ZDMiKP, zakończono budowę parkingu przy schronisku dla zwierząt oraz pobliskich ulic dojazdowych. Są one teraz wygodnym łącznikiem pomiędzy górnym i dolnym tarasem tego osiedla. W ramach zadania powstała też droga rowerowa, chodnik i nasadzona została zieleń. Rozpoczynają się prace odbiorowe.

W ramach zadania powstał parkingu przy ul. Zalew z kilkunastoma miejscami parkingowymi, w tym również dla osób z niepełnosprawnościami.
 

Dodatkowo wybudowane zostały ulice dojazdowe do parkingu, od strony skrzyżowania z sygnalizacją świetlną przy Grunwaldzkiej, jak i od strony ulicy Rekinowej.
 

Przebudowana została infrastruktura podziemna. Powstał też chodnik i droga rowerowa.

Utwardzone zostały również dojazdy do pobliskich posesji. Dodatkowo oprócz ul. Zalew twardą nawierzchnię zyskał też fragment ulic Łowiskowej i Jeziornej. Wzdłuż nowej trasy nasadzone zostały liczne drzewa.

 

Po zakończeniu robót budowlanych, rozpoczynają się prace odbiorowe. Koszt inwestycji to 3,8 mln zł.

(ZDMiKP)
 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kowalski
Kowalski 16.04.2022, 12:00
A teren po przeciwnej strony myjni samochodowej zaniedbany ,rozjeżdzony , dziki parking ,drzewa nieprzycięte,,ogólny bałagan!!!

Pozostałe