Wesoła sobota w Bydgoszczy dla dzieci z Ukrainy [FOTO]

  • 11.04.2022, 10:47
  • KB
Wesoła sobota w Bydgoszczy dla dzieci z Ukrainy [FOTO] KWP Bydgoszcz
Profilaktycy z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy przeprowadzili zajęcia profilaktyczno- edukacyjne dla dzieci z Ukrainy.

W sobotę (9.04.2022) w Hotelu Tosta sierż. Karolina Kasprzyk oraz Beata Rogawska-Schmidt zorganizowały przedsięwzięcie umilające i aktywizujące czas wolny dla dzieci z Ukrainy. Dzieci przywitał Polfinek – policyjna maskotka, która zachęcała najmłodszych do aktywności: kolorowania, składania papierowych samochodów z numerem 112. Natomiast starsze dzieci Polfinek zachęcał do wzięcia udziału w kalamburach.

Dzięki uprzejmości i współpracy z Panią Izabelą Szklarską – Dulębą, Dyrektor Przedszkola Mungo, która wzięła udział w przedsięwzięciu, dzieci mogły skorzystać z mocy atrakcji m.in. malowania twarzy, kolorowania dużych domków kartonowych, skorzystać ze ścianki na zdjęcia z wesołymi rekwizytami oraz otrzymać modelowanego balona w postaci zwierzątek. Za wywołany uśmiech na twarzach dzieci, poświęcony im czas oraz zapewnienie wielu atrakcji bardzo dziękujemy.

Słowa podziękowania należą się również Pani Bohdanie Kovalink, studentce Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, która również wzięła udział w przedsięwzięciu oraz była tłumaczem języka ukraińskiego.

Mamy nadzieję, że przeprowadzone zajęcia pozwoliły dzieciom choć na chwilę wrócić do normalności oraz poczuć się szczęśliwie.

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe