Akademicki Jarmark Wielkanocny na Politechnice Bydgoskiej

  • 06.04.2022, 11:28
  • KB
Akademicki Jarmark Wielkanocny na Politechnice Bydgoskiej Materiały prasowe
Politechnika Bydgoska zaprasza na 1. Akademicki Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się od 8 do 10 kwietnia 2022 roku w fordońskim kampusie.

Podczas jarmarku nie zabraknie stoisk z regionalnymi produktami, świątecznymi potrawami czy ozdobami wielkanocnymi. W programie wydarzenia koncerty, warsztaty dla dzieci czy tradycyjne szukanie jajek. Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt przygotował specjalną zagrodę, w której zobaczyć będzie można kilkaset małych kurcząt. Podczas wydarzenia Uczelnia organizuje również zbiórkę materiałów szkolnych dla ukraińskich dzieci.

- Po sukcesie i dużym zainteresowaniu Akademickim Jarmarkiem Bożonarodzeniowym, proponujemy imprezę w wydaniu wiosenno-wielkanocnym. Będzie wesoło i smacznie! Zapraszamy na kampus Politechniki – mówi dr hab. inż. Szymon Różański, prof. PBŚ, rzecznik Uczelni.

 

1. AKADEMICKI JARMARK WIELKANOCNY

8 kwietnia – 13:00-20:00

9 kwietnia – 12:00-20:00

10 kwietnia – 12:00-19:00

 

https://pbs.edu.pl/pl/aktualnosc/akademicki-jarmark-wielkanocny-juz-niebawem.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe