Razem sadzili las w Koronowie

  • 27.03.2022, 11:00
  • KB
Razem sadzili las w Koronowie KWP Bydgoszcz
Policjanci z komisariatu w Koronowie wzięli udział w akcji „RAZEM SADZIMY LAS”. Mundurowi wspólnie z przedstawicieli innych instytucji oraz koronowskich szkół wsadzili około 600 nowych drzew.

 

Koronowscy policjanci na zaproszenie leśników z Nadleśnictwa Różanna wzięli udział w akcji „RAZEM SADZIMY LAS”, która ma na celu odnowienie lasu w leśnictwie Tylna Góra. 

Policjanci razem z innymi zaproszonymi gośćmi z Urzędu Miejskiego w Koronowie, przedstawicielami Służby Więziennej oraz personelem koronowskich szkół posadzili kilkaset nowych drzewek. Koronowscy policjanci nie pierwszy raz włączyli się do tego typu akcji.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe