Malutka suczka z podbydgoskiej wsi uratowana od łańcuchowego życia

  • 02.03.2022, 13:00
  • KB
Malutka suczka z podbydgoskiej wsi uratowana od łańcuchowego życia KWP Bydgoszcz
Po raz kolejny dzielnicowi z Komisariatu Policji w Koronowie wspólnie z pracownikami Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt „Animals” z oddziału kujawsko-pomorskiego, interweniowali w sprawie zaniedbanego psa.

St. sierż.  Michał Zdunek dzielnicowy z Komisariatu Policji w Koronowie wspólnie z pracownikami OTOZ Animals podczas rutynowej kontroli na ternie gminy Koronowo ujawnili małą "biszkoptową" suczkę, która spędziła całe swoje życie na łańcuchu. Dzięki zdecydowanym działaniom służb, psiak otrzymał drugą szansę. Została odebrana właścicielom i obecnie przebywa w schronisku dla zwierząt w Bydgoszczy.

Ludzie często zapominają o konsekwencjach prawnych swoich działań. Trzymanie psa na łańcuchu krótszym niż 3 metry, ponad 12 godzin w ciągu doby, jednoznacznie wskazuje na naruszenie prawa za co grożą surowe sankcje.

Policjanci z Komisariatu Policji w Koronowie wspólnie z OTOZ Animals oddziału kujawsko-pomorskiego apelują do miłośników posiadających psy o przestrzeganie obowiązujących przepisów normujących zasady trzymania tych zwierząt.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe