"Trzeźwy kierujący" na drogach Bydgoszczy i regionu

  • 01.03.2017, 15:29
  • KB
"Trzeźwy kierujący" na drogach Bydgoszczy i regionu KWP Bydgoszcz
Policjanci z bydgoskiego Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali ponad 1,5 tysiąca kierujących. Wszystko w ramach akcji „Trzeźwy kierujący”. Działania te mają na celu wyeliminowanie pijanych kierujących. Wśród badanych na szczęście nie było żadnego nieodpowiedzialnego kierowcy.

Dzisiaj (1 marca) wczesnym rankiem policjanci z bydgoskiej „drogówki” przeprowadzili działania pn. „Trzeźwy kierujący”. Działania te były elementem prewencyjnej akcji na drogach całego województwa. Funkcjonariusze dokonywali kontroli pojazdów na terenie miasta i powiatu bydgoskiego.

W trakcie działań dwunastu policjantów skontrolowało łącznie 1529 kierowców. Pocieszające jest to, że wśród badanych nie było ani jednego kierowcy, który po alkoholu wsiadł za kierownicę pojazdu. Natomiast w dwóch przypadkach mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu.

Policjanci mają nadzieję, że podczas takich działań, czy też pojedynczych kontroli, takie wyniki badań będą już standardem.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe