Uber wjeżdża do Bydgoszczy - 60 zł w prezencie i sportowe promocje

 • 15.02.2022, 13:45
 • KB
Uber wjeżdża do Bydgoszczy - 60 zł w prezencie i sportowe promocje Materiały prasowe
Aplikacja do zamawiania przejazdów od dziś jest dostępna dla mieszkańców Bydgoszczy. Nowoczesne, dostępne, a przede wszystkim bezpieczne usługi pokochali już mieszkańcy w dziewięciu lokalizacjach w całej Polsce. Bydgoszcz trafia na mapę jako kolejne, wyczekiwane miasto.

Nieco ponad rok temu, do Grodu nad Brdą dotarł Uber Eats i od tego czasu niezmiennie karmi użytkowników aplikacji. Po ciepłym przyjęciu przyszedł czas na kolejny krok i uruchomienie platformy do zamawiania przejazdów, z której firma znana jest na całym świecie.

Czym jest Uber

Uber jest dostępną na całym świecie aplikacją mobilną, która łączy kierowców z pasażerami, umożliwiając swoim użytkownikom dotarcie do celu, z góry ustaloną trasą oraz za cenę znaną w momencie zamawiania przejazdu. Odkąd platforma po raz pierwszy ruszyła w 2014 roku w Warszawie, usługa cieszy się dużą popularnością i została uruchomiona również w Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Szczecinie i na Śląsku. Już od dzisiaj także mieszkańcy Bydgoszczy mogą korzystać z przejazdów za pośrednictwem aplikacji Uber - dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Promocje na start oraz weekendy

Na dobry początek Uber przygotował specjalne kody, umożliwiające skorzystanie z 50 proc. promocji na trzy przejazdy*. Ze względu na silne tradycje sportowe, z których znana jest Bydgoszcz, Uber przygotował dedykowane kody promocyjne z nazwami lokalnych klubów, aby każdy kibic niezależnie od tego, z jaką dyscypliną i herbem się utożsamia, mógł założyć konto w aplikacji Uber i skorzystać z promocji. Dla tych, którzy nad miłość do sportu przekładają po prostu - miłość do miasta, firma przygotowała także dodatkowy kod.

Kto pojedzie najtaniej?

Uber zachęca mieszkańców Bydgoszczy nie tylko do zamawiania przejazdów, ale także do rywalizacji. Kod, który w czasie trwania promocji zostanie wykorzystany najwięcej razy, wyznaczy termin kolejnych promocji dla mieszkańców - dzień najbliższych rozgrywek.

 

Lista kodów:

 

Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz

BKS3x50

Chemik Bydgoszcz

Chemik3x50

Gwiazda Bydgoszcz

Gwiazda3x50

KKP Bydgoszcz

KKP3x50

Polonia Bydgoszcz

Polonia3x50

Zawisza Bydgoszcz

Zawisza3x50

Astoria Bydgoszcz

Astoria3x50

Alfa Bydgoszcz

Alfa3x50

AZS UKW Bydgoszcz

AZSUKW3x50

KS Basket 25 Bydgoszcz

Basket3x50

Visła Bydgoszcz

Visla3x50

Bydgoski Klub Wioślarek

BKW3x50

Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie

BTW3x50

Bydgostia Bydgoszcz

Bydgostia3x50

KS Pałac Bydgoszcz

Palac3x50

UKS Kopernik

UKS3x50

Lubię sport, ale kocham Bydgoszcz

KochamBydgoszcz3x50

 

60zł w prezencie

 

Oprócz promocji na start będzie można także skorzystać z osobnej - weekendowej promocji. Wpisując kod WEEKENDBYDGOSZCZ nowi użytkownicy w Bydgoszczy mogą oszczędzić aż 60zł (max. 20 zł na każdy z 3 objętych promocją przejazdów).

 

Aby wykorzystać kod promocyjny, należy:

 1. Pobrać aplikację z AppStore lub Google Play,
 2. Uruchomić aplikację i otworzyć zakładkę Portfel, następnie na samym dole po kliknięciu “Dodaj kod promocyjny” wpisać jeden z poniższych kodów,
 3. Ustawić miejsce docelowe,
 4. Ustawić miejsce odbioru,
 5. Po zamówieniu przejazdu użytkownik otrzymuje informacje o kierowcy oraz samochodzie, a także jego bieżącą lokalizację na mapie,
 6. Po przyjeździe kierowcy należy upewnić się, że marka oraz numer rejestracyjny samochodu są takie jak wyświetlane w aplikacji.

 

Więcej niż przejazd

Bezpieczeństwo przejazdów jest priorytetem dla Uber. Przejazdy oferowane za pośrednictwem Uber są realizowane przez licencjonowanych partnerów, którzy muszą spełnić szereg wymagań, aby dołączyć do platformy. Dodatkowo aplikacja oferuje pasażerom wiele funkcji bezpieczeństwa,  w tym:

 

 1. Sprawdź swój przejazd: jeszcze przed przyjazdem pojazdu pasażerowie zawsze znają dane kierowcy, takie jak imię, model samochodu oraz numer rejestracyjny, a każdy przejazd jest monitorowany przez system GPS. Przed każdą podróżą Uber przypomina o sprawdzeniu, czy dane z aplikacji zgadzają się.

 

 1. Udostępnij przejazd zaufanym kontaktom: ta funkcja pozwala udostępnić trasę swojego przejazdu nawet 5 osobom, z listy tzw. Zaufanych Kontaktów. Dzięki temu bliskie osoby zawsze wiedzą, gdzie znajduje się użytkownik, oraz mają dane na temat pojazdu, którym się porusza.

 

 1. Ride Check: Dzięki danym z systemu GPS każdy przejazd za pośrednictwem platformy Uber jest monitorowany również przez funkcję Ride Check. Podczas nieoczekiwanego postoju aplikacja kontaktuje się z pasażerem, by upewnić się, że przerwa w podróży jest planowana. W przypadku niespodziewanej sytuacji aplikacja kieruje użytkowników do specjalnego menu i umożliwia szybki kontakt ze służbami ratunkowymi lub Działem Wsparcia.

 

 1. Centrum Bezpieczeństwa: W trakcie każdego przejazdu użytkownicy mają stały dostęp do wszystkich funkcji w Centrum Bezpieczeństwa. Po naciśnięciu przycisku tarczy użytkownicy mogą udostępnić swój przejazd, zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa oraz w razie potrzeby skontaktować się z numerem 112. Aplikacja automatycznie prześle dyżurnemu dane dotyczące pojazdu oraz lokalizacji.

 

 1. Kodeks Społeczności: W celu zadbania o właściwe interakcje w trakcie przejazdów firma stworzyła Kodeks Społeczności Uber. Jest to zbiór zasad przeznaczony dla wszystkich użytkowników platformy, który zobowiązuje do wzajemnego szacunku, dbania o bezpieczeństwo oraz przestrzegania prawa.

 

Więcej szczegółów na temat funkcji bezpieczeństwa dostępnych w aplikacji można znaleźć na stronie uber.com

 

Dlaczego Uber?

 

 • Dostępny o każdej porze dnia i nocy: W każdej chwili, pasażerowie są 3 kliknięcia od rozpoczęcia przejazdu z jednym z kierowców.
 • Profesjonalni kierowcy: Wszyscy partnerzy, realizujący przejazdy za pośrednictwem platformy Uber posiadają licencję taxi. Pasażerowie znają imię kierowcy, ocenę, markę samochodu oraz numer rejestracyjny przed rozpoczęciem każdego przejazdu.
 • Bezpieczeństwo: Aplikacja Uber oferuje szereg funkcji bezpieczeństwa m.in. monitorowania GPS, wsparcia w nagłych wypadkach oraz możliwości poinformowania bliskich o trasie przejazdu. Więcej informacji na temat funkcji bezpieczeństwa można znaleźć na uber.com.
 • Przystępne ceny, prosta płatność: Korzystając z Ubera, użytkownicy zawsze wiedzą ile zapłacą za przejazd, zanim wsiądą do pojazdu. Płatności są realizowane, za pośrednictwem aplikacji po dodaniu karty płatniczej lub gotówką. Uber umożliwia też podział kosztów przejazdu ze znajomymi. Po każdym przejeździe użytkownik otrzymuje rachunek na podany podczas rejestracji adres mailowy.
 • Niezawodność: Aplikacja Uber jest dostępna w 10 lokalizacjach w Polsce i ponad 10.000 miastach w ponad 70 krajach, umożliwiając milionom użytkowników dotrzeć do celu każdego dnia.

 

* Kody promocyjne pozwalają na zniżkę 50 proc. na 3 przejazdy do maksymalnej kwoty 10 złotych. Promocja będzie aktywna w dniach 15-22.02.2022.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe