Bajkowa premiera w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

  • 27.01.2022, 14:28
  • KB
Bajkowa premiera w Teatrze Polskim w Bydgoszczy TPB Czerwony Kapturek
W ramach ferii zimowych Teatr Polski w Bydgoszczy przygotował dla swoich najmłodszych widzów premierę najnowszej bajki – „Czerwonego Kapturka” Julii Holewińskiej w reżyserii Wojciecha Farugi.

W trakcie ferii zaprosimy dzieci oraz całe rodziny na premierę spektaklu „Czerwony Kapturek”. Tekst napisany przez Julię Holewińską, wzbogacony zabawnymi piosenkami w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego w Bydgoszczy, wyreżyseruje dyrektor bydgoskiej sceny Wojciecha Faruga.

Na muzyczną opowieść o dziewczynce, która podróżując do chorej babci, przeżywa mnóstwo przygód, zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Premiera muzycznego spektaklu „Czerwony Kapturek” Julii Holewińskiej w reżyserii Wojciecha Farugi odbędzie się 28 stycznia (piątek) o godz. 18.00 na Małej Scenie Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Tego dnia o godz. 10.00 zagramy pokaz przedpremierowy spektaklu. Kolejne pokazy „Czerwonego Kapturka” już 29 stycznia (sobota) o godz. 16.00 oraz 30 stycznia (niedziela) o godz. 11.00.

 

Bilety na spektakle ze styczniowego repertuaru Teatru Polskiego w Bydgoszczy są dostępne na stronie www.teatrpolski.pl w zakładce „KUP BILET ONLINE”. Bilety można także zakupić w kasie biletowej Teatru (wejście główne od ul. 20 stycznia 1920r.) w godzinach jej otwarcia, tj. od środy do piątku od 14.00 do 18.00.

 

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe