Prezydent Bruski zaprasza na wspólną lekcję on-line

  • 26.01.2022, 13:39
  • KB
Prezydent Bruski zaprasza na wspólną lekcję on-line UM Bydgoszcz
Skąd miasto ma pieniądze? Ile kosztuje utrzymanie Bydgoszczy? Na te i wiele innych pytań odpowie dziś (26 stycznia) na miejskim facebooku prezydent Rafał Bruski. Rozpoczęcie o godz. 20.

Spotkanie z prezydentem w formule online będzie lekcją na temat zarządzania miastem. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda budżet Bydgoszczy, skąd miasto ma pieniądze i na co je wydaje zapraszamy na naszego miejskiego facebooka: facebook.com/bydgoszczpl w środę (26 stycznia) o godz. 20.

Akcja #MyOSamorządzie
W tym samy czasie, w całej Polsce, wójtowie, burmistrzowie i prezydenci, marszałkowie, starostowie oraz radni przeprowadzą transmisję live na swoich kanałach.

Opowiedzą mieszkańcom o kosztach, jakie ponoszą samorządy: w związku z obecnymi podwyżkami cen gazu, prądu, inflacją, Polskim Ładem i pandemią, ale także w związku z kosztami miejskich inwestycji.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe