Zaginęła Helena Kuźnicka z Bydgoszczy

  • 19.01.2022, 20:16
  • KB
Zaginęła Helena Kuźnicka z Bydgoszczy KWP Bydgoszcz
Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 64-latki, która 22 grudnia 2021 roku wyszła z miejsca zamieszkania nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia kobiety.

Komisariat Policji Bydgoszcz-Fordon został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu:

HELENY KUŹNICKIEJ LAT 64,

która w dniu 22 grudnia 2021 r. wyszła z domu i do tej pory nie wróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

RYSOPIS ZAGINIONEJ: wzrost około 160 cm, sylwetka krępa, włosy krótkie ufarbowane na blond, twarz okrągła, oczy niebieskie.

UBIÓR ZAGINIONEJ: w dniu zaginięcia ubrana była w spodnie typu jeans w kolorze niebieskim, płaszcz zimowy w kolorze kości słoniowej z przyszywanym kołnierzem imitującym skórę.

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy Policji 112.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe