Bydgoski Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza z nagrodą "Innowacyjny Szpital"

  • 17.01.2022, 17:39
  • KB
Bydgoski Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza z nagrodą "Innowacyjny… Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr Antoniego Jurasza - logo
Wydawnictwo Termedia wraz z redakcjami Menedżera Zdrowia i Kuriera Medycznego już po raz 21. zorganizowały konkurs Sukces Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny. Przyznawane nagrody należą do najbardziej prestiżowych i cenionych w środowisku medycznym.

Kapituła konkursu "Sukces Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny" wybrała laureatów dwudziestej pierwszej edycji przedsięwzięcia.  W kategorii Lider Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – innowacyjny szpital zwycięzcą został Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy.  

„Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” to coroczny konkurs, którego organizatorem jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”.

 

Celem przedsięwzięcia jest wybór i nagrodzenie osób i instytucji, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Konkursowe statuetki zostaną wręczone 26 stycznia 2022 r. o godz. 18:00 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie.  

Warto wspomnieć, że gali „Sukces Roku” towarzyszyć będzie konferencja „Priorytety w ochronie zdrowia 2022”, która poświęcona będzie tematom zdrowia publicznego w dobie pandemii, polityce lekowej, roli sektora prywatnego w polskim systemie ochrony zdrowia oraz priorytetom w wybranych obszarach terapeutycznych. Do udziału w panelach zaproszono autorytety z wybranych dziedzin medycznych, a także przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe