Bydgoszczanka przeszła "Z życiem na Ty"

  • 13.01.2022, 22:04
  • KB
Bydgoszczanka przeszła "Z życiem na Ty" Materiały prasowe
Pod koniec grudnia odbyła się premiera debiutanckiego utworu Verki - „Z życiem na Ty”. Piosenka opowiada o marzeniach, a sama artystka mówi o niej w następujący sposób. „Przeszłam „Z życiem na Ty”, bo udało mi się spełnić największe marzenie, jakim było nagranie singla. Choć z wykształcenia jestem puzonistką, to od zawsze śpiewanie było mi bliskie. Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Bydgoszcz moje marzenie stało się faktem.

Kto więc naprawdę marzy, ten to osiągnie.” Utwór jest formą muzyki popularnej, o tanecznym charakterze. Teledysk w pełni zrealizowany został na terenie Bydgoszczy ukazując walory Starego Miasta.

„Podczas realizacji zdjęć na diabelskim młynie, z podziwem obserwowałam naszą panoramę, ten widok zostanie w mojej pamięci na długo.” – mówi artystka. Verka, a właściwie Weronika Kwiatkowska, to także absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, na co dzień koncertująca w całej Polsce. „Ogromną przyjemność sprawia mi fakt, że jako rodowita bydgoszczanka mogę muzycznie reprezentować moje miasto. Utwór wraz z teledyskiem nie tylko spełnił marzenia, ale stał się także piękną wizytówką Bydgoszczy.

Czuję więc, że to dopiero początek naszej owocnej współpracy.” – mówi Verka. Artystka aktualnie pracuje nad kolejnymi piosenkami, by już niebawem móc zaprezentować nowy materiał muzyczny. „Wszystkich, którzy marzą lub chcą marzyć, zachęcam do przesłuchania mojej piosenki i przejścia „Z życiem na Ty”.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marta
Marta 09.05.2022, 14:48

Super! Gratulacje :)

Pozostałe