Możesz uzyskać dofinansowanie na promocję Bydgoszczy

  • 07.01.2022, 10:53
  • KB
Możesz uzyskać dofinansowanie na promocję Bydgoszczy fot.: ilustracyjna/pixabay
Jeśli organizujesz lub planujesz organizację wydarzeń promujących Bydgoszcz, możesz otrzymać dofinansowanie. Ruszają tegoroczne edycje konkursów promocyjnych: „Bydgoszcz Zaprasza” i „Bydgoszcz. Dzieje się”. Do zdobycia nawet 100 000 zł na jeden projekt!

„Bydgoszcz Zaprasza” to propozycja dla organizatorów większych przedsięwzięć, które mają szansę promować Bydgoszcz poza granicami naszego miasta, a nawet kraju. Środki przyznawane są na projekty, które mają szczególne znaczenie dla zewnętrznej promocji i wizerunku Bydgoszczy. Kwota dofinansowania to nawet 100 tysięcy złotych.

Jednocześnie prowadzony jest drugi konkurs - „Bydgoszcz. Dzieje się”, w ramach którego przyznawane są środki na  mniejsze, lokalne, osiedlowe projekty, które przyczyniają się do budowy i umocnienia lokalnej tożsamości bydgoszczan. Kwota dofinansowania każdego z tych projektów może wynieść maksymalnie 30 tysięcy złotych.

O środki finansowe mogą ubiegać się organizacje non-profit, organizacje pozarządowe, organizacje pożytku publicznego, osoby fizyczne i prawne, rady osiedla (z wyłączeniem zakładów budżetowych, samorządowych jednostek kultury, jednostek budżetowych Miasta).

Na zgłoszenia czekamy do 11 lutego. Wypełnione wnioski przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną. Wysyłajcie je odpowiednio na adresy: [email protected] lub [email protected] Zwycięskie propozycje poznamy już 4 marca.

Powodzenia!

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe