Poszukiwany przez policję bydgoszczanin udawał Mikołaja

  • 03.01.2022, 17:17
  • KB
Poszukiwany przez policję bydgoszczanin udawał Mikołaja fot.: ilustracyjna/pixabay
Koronowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 39-latek schował się przed funkcjonariuszami na dachu za kominem kamienicy. Teraz zgodnie z wyrokiem sądu spędzi najbliższy rok za kratkami zakładu karnego.

Wczoraj (2.01.2022) wieczorem policjanci z Koronowa zatrzymali w Bydgoszczy poszukiwanego 39-latka. Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami. Był przez nich poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej uprawnionemu funkcjonariuszowi. Przestępstw tych dokonał w „recydywie”.

Koronowscy policjanci ustalili, że poszukiwany mężczyzna może mieszkać na terenie Bydgoszczy. Trop doprowadził ich do jednego z adresów na bydgoskim Okolu. Tam funkcjonariusze zapukali do typowanego mieszkania w kamienicy. Po kilku minutach, drzwi otworzyła żona poszukiwanego, która oznajmiła, że mąż przebywa aktualnie w delegacji. To jednak nie przekonało funkcjonariuszy.

W mieszkaniu zauważyli, że jedno z dachowych okien jest niedomknięte. Jeden z policjantów wszedł na dach, a następnie dachem przeszedł na kolejną kamienicę, gdzie za kominem zauważył ukrywającego się 39-latka. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do koronowskiego komisariatu. Następnie trafił do więzienia, gdzie zgodnie z wyrokiem spędzi tam najbliższy rok i dwa miesiące.      

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe