Kujawsko-pomorskie: Policja przygarnęła porzucone w Wigilię szczeniaki

  • 29.12.2021, 11:49
  • KB
Kujawsko-pomorskie: Policja przygarnęła porzucone w Wigilię szczeniaki… KWP
W Wigilię ktoś porzucił przy drodze dwa szczeniaki. Od pewnej śmierci uratowała je kobieta przejeżdżająca trasą, a dom zapewnili policjanci z komisariatu w Mroczy, którym los porzuconych zwierząt nie był obojętny.

Informację o tym, że w rowie, w okolicy jednej z podmroteckich wsi, ktoś porzucił dwa szczeniaki, otrzymał dzielnicowy z miejscowego komisariatu w Wigilię. Kobieta, która powiadomiła policjanta z pewnością uratowała zwierzaki od pewnej śmierci. Ośnieżone, zmarznięte i głodne psiaki zabrała do domu i tam czekała na przyjazd patrolu.
 

Patrolowi przybyłemu do niej przybliżyła okoliczności znalezienia psów, informując jednocześnie, że nakarmiła szczenięta, jednak nie jest w stanie sprawować nad nimi dalej opieki.

Ponieważ na terenie gminy nie ma żadnego schroniska, do którego można by przekazać pieski, mundurowi zabrali je do komisariatu.
Los porzuconych szczeniąt nie był obojętny policjantom pełniącym tego dnia służbę w mroteckiej jednostce.

 

Widok bezbronnych psiaków rozczuliłby każdego, a serca dzielnicowego i wykroczeniowca podpowiedziały im, że czworonożne maluchy, w ten wigilijny dzień, trzeba zapewnić dom. Tak też się stało. Tym sposobem, uratowane od pewnej śmierci szczeniaki, trafiły do policyjnych rodzin.
 

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe