Otwarcie stoku w Myślęcinku!

  • 29.12.2021, 10:56
  • KB
Otwarcie stoku w Myślęcinku! fot.: Myślęcinek
Wyciąg swoje działanie rozpocznie o godzinie 15. Dzięki sztucznemu naśnieżaniu panują dobre warunki dla narciarzy i snowboardzistów. Co ważne, w najbliższym czasie nie będzie funkcjonowała pod stokiem wypożyczalnia sprzętu, dlatego też warto zaopatrzyć się w punktach na terenie miasta. Działa za to mała gastronomia, gdzie można kupić m.in. ciepłe napoje.

Swój okres użytkowania zakończył wyciąg BJ300,  dlatego do dyspozycji zostanie oddany tylko duży wyciąg podporowy.

Cennik i lista działających wypożyczalni na stronie www.myslecinek.pl w zakładce stok narciarski.

Jednocześnie przypominamy, że bezpieczny tor dla saneczkarzy wyznaczony jest po prawej stronie wyciągu patrząc u podnóża stoku. Przy ulicy Konnej i w Ogrodzie Botanicznym obowiązuje zakaz jazdy!

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe