Podpisano umowę na rozbudowę DK55 na odcinku Grudziądz-Mokre

  • 27.12.2021, 14:23
  • KB
Podpisano umowę na rozbudowę DK55 na odcinku Grudziądz-Mokre fot.: GDDKiA
Jak podaje GDDKiA, postępowanie przetargowe na rozbudowę drogi krajowej nr 55 zakończyło się wybraniem najkorzystniejszej oferty, którą okazała się przedstawiona przez firmę Colas Polska na kwotę 9 318 040,59 zł i to właśnie z nią podpisano umowę na realizację inwestycji.

Wszystkie złożone oferty zostały przeanalizowane według następujących kryteriów: cena (waga: 60), doświadczenie kierownika budowy (waga: 20), okres gwarancji jakości (waga: 20). Wybrana oferta spełnia wszystkie wymagania określone w SWZ oraz otrzymała największą liczbę punktów.

Ponieważ w terminie 10 dni nie wpłynęły odwołania od wyboru, 23 grudnia br. podpisaliśmy umowę z wykonawcą.

Zadanie polega na rozbudowie drogi krajowej nr 55 na odcinku Grudziądz – Mokre o ciąg pieszo-rowerowy długości 4,2 km. Prace obejmą teren gmin Grudziądz i Rogóźno.

W ramach niniejszej inwestycji przebudowana zostanie także infrastruktura kolidująca, zjazdy, kolizje teletechniczne i energetyczne. Powstaną zatoki autobusowe, odwodnienie nawierzchni, kolektor oraz obiekt mostowy przez rzekę Osę na km 1+735.

(GDDKiA)

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe