Dokonał kradzieży z włamaniem na konto bankowe przy użyciu karty płatniczej. Rozpoznajesz go?

  • 21.12.2021, 18:39
  • KB
Dokonał kradzieży z włamaniem na konto bankowe przy użyciu karty płatniczej.… KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem na konto bankowe przy użyciu karty płatniczej. Sprawca kilkukrotnie płacił nią w sklepach w centrum Bydgoszczy oraz na Kapuściskach. Zdarzenia miały miejsce 06 grudnia 2021 roku.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach.

Informację można przekazać pod numerem telefonu 47 751 14 39, a także całodobowo pod numerami 47 751 15 59 lub 112, powołując się na znak sprawy L.dz. V Kr 4043/21.

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe