Dzielnicowi ze Szwederowa z myślą o potrzebujących

  • 21.12.2021, 10:31
  • KB
Dzielnicowi ze Szwederowa z myślą o potrzebujących KWP Bydgoszcz
Zbiórkę ciepłych zimowych kurtek zorganizowali dzielnicowi ze Szwederowa. Wszystko po to, by pomóc bezdomnym przetrwać trudny czas zimowy. W ostatnich dniach policjanci odwiedzili osoby potrzebujące i przekazali zebraną odzież.

Dzielnicowi z komisariatu na Szwederowie młodszy aspirant Katarzyna Brügmann oraz starszy sierżant Damian Leszczyński z własnej inicjatywy w trakcie pełnionej służby zorganizowali wśród dzielnicowych zbiórkę ciepłych zimowych kurtek dla osób najbardziej potrzebujących, a zwłaszcza tych, dla których okres zimowy i towarzyszące mu niskie temperatury to duże niebezpieczeństwo.

Dlatego też ponownie w dniach 15-20 grudnia 2021 r. dzielnicowi z bydgoskiego Szwederowa odwiedzali miejsca przebywania osób bezdomnych wręczając im ciepłą odzież.

Jednocześnie policjanci apelują do mieszkańców, by przekazywać informacje o osobach bezdomnych wymagających pomocy dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub numer alarmowy Straży Miejskiej w Bydgoszczy 986.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe