Świąteczna "PaKa dla bydgoskiego zwierzaka" [FOTO]

  • 15.12.2021, 21:20
  • KB
Świąteczna "PaKa dla bydgoskiego zwierzaka" [FOTO] KWP Bydgoszcz
W Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy i jednostkach podległych przeprowadzono zbiórkę darów dla zwierząt z bydgoskiego schroniska. Policjanci i pracownicy cywilni zbierali karmę, przysmaki dla zwierząt, naczynia, kołdry, koce i poduszki. Wszystko to pomoże bezdomnym zwierzętom przetrwać najtrudniejszy dla nich okres jakim jest zima. W bydgoskim schronisku stale przebywa około 150 czworonogów.

Policjanci wspólnie z pracownikami cywilnymi postanowili wspomóc Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bydgoszczy przy ulicy Grunwaldzkiej 298. Przez kilka tygodni w bydgoskiej komendzie oraz podległych komisariatach zbierano: karmę, naczynia, zabawki (maskotki) oraz tak ważne w zimowym okresie koce, kołdry i poduszki, które pomogą przetrwać bezdomnym zwierzętom ten trudny czas.

Zebrane dary wczoraj (14.12.2021) w imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy zostały przekazane Pani Dyrektor placówki przez Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy nadkom. Piotra Loba oraz Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy nadkom. Radosława Grześkowiaka do schroniska, gdzie będą one należycie wykorzystane.

Potrzeby schroniska są ogromne w związku z powyższym mundurowi planują kolejną tego typu zbiórkę w 2022 roku.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OSOBOM, KTÓRE WSPARŁY ŚWIĄTECZNĄ ZBIÓRKĘ!

Autor: mł. asp. Rafał Wohlfeil/  KMP Bydgoszcz

KB

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe