Kujawsko-pomorskie: Prezenty dla czworonożnych przyjaciół z okazji Mikołajek

  • 07.12.2021, 21:11
  • KB
Kujawsko-pomorskie: Prezenty dla czworonożnych przyjaciół z okazji Mikołajek… KWP
Policjantki ruchu drogowego z włocławskiej komendy zorganizowały coroczną świąteczną zbiórkę darów dla zwierząt z miejscowego schroniska. Do pomocy oprócz policjantów i pracowników Policji włączyły się także ich rodziny i znajomi.

Funkcjonariuszki Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku już po raz kolejny pokazały, że los bezdomnych zwierząt nie jest im obojętny. Policjantki zorganizowały zbiórkę darów na rzecz Schroniska dla Zwierząt we Włocławku. Ich zaangażowanie w akcję i troska o los „niechcianych” czworonogów „porwały” tłumy chętnych do niesienia pomocy. 

Wśród darczyńców znaleźli się policjanci i pracownicy ze wszystkich wydziałów komendy, a także osoby spoza jednostki.  

Organizatorki akcji tj. st. sierż. Magdalena Kmieć, sierż. szt. Maja Szcześniak, sierż. szt. Daria Grzywacz i mł. asp. Monika Kowalewska dzięki hojności darczyńców zebrały karmę suchą i mokrą , różnego typu środki czystości, koce i zabawki oraz dużo innych artykułów dla czworonogów. Dary te następnie przekazały w Mikołajki (06.12.2021) do schroniska. 

Policjantki składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w akcję niesienia pomocy zwierzętom. Czworonożni mieszkańcy schroniska z pewnością ucieszą się z każdego prezentu! 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe