Najlepsi "pierwszacy" na Politechnice Bydgoskiej nagrodzeni

  • 25.11.2021, 14:59
  • KB
Najlepsi "pierwszacy" na Politechnice Bydgoskiej nagrodzeni fot.: UTP
Politechnika Bydgoska nagrodziła najlepszych maturzystów przyjętych na studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia w roku akademickim 2021/2022. W ramach programu "Pakiet na start" studenci otrzymają wsparcie finansowe.

O przyznanie pakietu ubiegać się mogli laureaci lub finaliści olimpiad stopnia centralnego oraz osoby, które uzyskały najwyższa liczbę punktów w postępowaniu rekrutacyjnym na danym kierunku studiów.

W dniu 22 listopada 2021 roku wręczono listy gratulacyjne 27 studentom. W ramach „Pakietu na start,” każdy z nich otrzyma świadczenie w wysokości 1500 zł. – Serdecznie gratulujemy.

Nasi prymusi z pierwszego roku studiów mogą przeznaczyć środki na zakupu sprzętu i oprogramowania komputerowego, sfinansowanie kursów językowych, szkoleń czy zakwaterowanie w domach studenckich – mówi dr hab. inż. Małgorzata Gotowska, prof. PBŚ, Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe