Bydgoska Karta Miejska z wizerunkiem Stanisława Lema

  • 23.11.2021, 11:05
  • KB
Bydgoska Karta Miejska z wizerunkiem Stanisława Lema Zdmikp
Jak podaje bydgoski Zarząd Dróg Obecny rok jest ustanowiony Rokiem Lema. Z tej okazji opublikowano okolicznościową Kartę Miejską.

Od 23 listopada okolicznościowe karty z Lemem są już dostępne w siedzibie ZDMiKP na ul. Toruńskiej 174a. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy po odbiór. Wyrobienie pierwszej karty miejskiej (BKM) jest bezpłatne. Duplikat kosztuje 10 zł.
www.roklema.pl

W ostatnim czasie na Karcie Miejskiej upamiętniliśmy też 40. rocznicę wydarzeń Bydgoskiego Marca 1981 roku oraz setną rocznicy powrotu Bydgoszczy do Macierzy.

Nie tylko BKM
W tym roku wydaliśmy mieszkańcom już blisko 13 000 Bydgoskich Kart Miejskich.
Coraz większym zainteresowanie cieszy się jednak zakup biletu miesięcznego przez internet lub telefon.

Już od dłuższego czasu w Bydgoszczy można przypisać bilet miesięczny do karty bankomatowej. W tym roku wykonano już ponad 4700 takich transakcji.
Więcej na stronie: 
bydgoskakartamiejska.com.pl

Od 12 listopada natomiast bilet jednorazowy lub miesięczny można zakupić poprzez aplikację w telefonie. Wystarczy pobrać na telefon jedną z dwóch bezpłatnych aplikacji: Mint Mobile Bydgoszcz lub zBiletem Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ.

(ZDMiKP)

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe