Exploseum z Turystycznym Oskarem

  • 20.02.2017, 14:33
  • KB
Exploseum z Turystycznym Oskarem Exploseum
Wyjątkowe miejsca na mapie turystycznej Polski zostały uhonorowane zaszczytnym certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2016 roku. Uroczystość odbyła się 17 lutego br. podczas targów Tour Salon w Poznaniu.

Do prestiżowego grona atrakcji turystycznych wyróżnionych certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej dołączyło bydgoskie Exploseum.

Wyróżnienie przyznawane jest najbardziej atrakcyjnym, przyjaznym turystom i nowatorskim produktom turystycznym w danym roku. To także paszport, który otwiera drogę do działań promocyjnych i marketingowych w kraju i za granicą. Certyfikat POT wcześniej otrzymały już bydgoska Wyspa Młyńska i Festiwal Camerimage.

- W tym miejscu nie zabraknie mocnych wrażeń. W Puszczy Bydgoskiej skrywa się 7 budynków fabrycznych, gdzie produkowano materiały wybuchowe na potrzeby III Rzeszy. Spenetrowanie podziemnych korytarzy będzie nie lada gratką. www.exploseum.pl www.muzeum.bydgoszcz.pl.  - Czytamy na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej. 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe