Zepsuł mu się elektryczny wózek inwalidzki. Pomogli dzielnicowi z bydgoskiego Błonia

  • 09.09.2021, 12:00
  • KB
Zepsuł mu się elektryczny wózek inwalidzki. Pomogli dzielnicowi z bydgoskiego… KWP Bydgoszcz
Policjanci z bydgoskiego Błonia zadbali, by mężczyzna, któremu odmówił posłuszeństwa elektryczny wózek inwalidzki bezpiecznie trafił do domu. Jego wdzięczna żona przysłała podziękowania dla policjantów, którzy jej pomogli.

13 sierpnia 2021 r. tuż po 18.00 dyżurny z bydgoskiego Błonia odebrał telefon z prośbą od zatroskanej mieszkanki tej dzielnicy dotyczącą jej niepełnosprawnego męża. Okazało się, że mężczyzna wyjechał swoim elektrycznym wózkiem inwalidzkim na zakupy do pobliskiego sklepu. Jednak w drodze wózek odmówił posłuszeństwa i przestał działać. Powiadomiona o tym żona postanowiła zadzwonić na policję. Dyżurny na miejsce skierował dzielnicowych, którzy sprawnie przewieźli mężczyznę oraz wózek do miejsca zamieszkania.

Kilka dni temu do komendanta komisariatu z bydgoskiego Błonia wpłynęły podziękowania od bydgoszczanki, której pomogli policjanci z tej jednostki. Jej mąż nie miał szans na samodzielne dotarcie do miejsca zamieszkania, gdyby nie pomoc policjantów aspiranta sztabowego Roberta Macierzyńskiego i młodszego aspiranta Cezarego Fac.

Nadesłane słowa podziękowań mówią wszystko…

„Droga Pani Komendant
To był dzień 13.08.21 r. ok. godz. 17.00-18.00 w dodatku piątek.
Mój mąż wyjechał wózkiem elektrycznym z córką po zakupy. Przy Netto koło lasu wózek stanął. Mąż jest 10 lat po udarze mózgu. Byłam załamana. Zadzwoniłam do Was na policję. Przyjechało dwóch wspaniałych dzielnicowych.

Przywieźli męża oraz wózek i jeszcze obdarowali nas uśmiechem i radością. Serdecznie dziękuję za wsparcie. Dziękuję, że mogę na Was liczyć”.

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe