W sobotę przed Focusem będzie można oddać krew

  • 29.07.2021, 11:41
  • KB
W sobotę przed Focusem będzie można oddać krew Materiały prasowe
Nawet w wakacje nie brakuje okazji do pomagania innym. Najlepszym tego przykładem jest kolejna inicjatywa podjęta przez bydgoskie centrum handlowe, które wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy organizuje zbiórkę krwi. Wydarzenie odbędzie się już w sobotę, 31 lipca, na placu przed centrum handlowym Focus, gdzie stanie krwiobus, w którym będzie można oddać krew. Każdy z dawców otrzyma upominki w podziękowaniu za udział w akcji.

Oddając krew, możesz uratować komuś życie. Każdego dnia, niezależnie od pory roku, dużo osób walczy o zdrowie, zmagając się z różnymi chorobami czy urazami po wypadkach. W wielu takich przypadkach szansą na powrót do normalności jest leczenie krwią lub jej składnikami. Oddając bezinteresownie swoją krew, dzielimy się z potrzebującymi tym najcenniejszym darem życia.

 

Do pomagania innym po raz kolejny zachęca CH Focus wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć akcję oddawania krwi, będą mogli to zrobić 31 lipca. W tym dniu na placu przed centrum handlowym Focus (od strony ulicy Jagiellońskiej) stanie krwiobus. Akcja przeprowadzona będzie w godz. 10.00 - 16.00. Dla dawców krwi CH Focus przygotowało upominki.

 

- Niedobór krwi to rosnący problem całego społeczeństwa. Szczególnie w wakacje obserwujemy zwiększoną ilość komunikatów z apelem o pomoc. Dlatego wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy po raz kolejny będziemy gorąco zachęcać mieszkańców do udziału w naszej zbiórce. Dzielenie się krwią to szlachetny gest, który nie wymaga dużo wysiłku, a może uratować komuś życie – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie: www.focusbydgoszcz.pl

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe