Okradał bankomaty w Bydgoszczy z użyciem kodów BLIK. Rozpoznajesz go?

  • 24.06.2021, 14:35
  • KB
Okradał bankomaty w Bydgoszczy z użyciem kodów BLIK. Rozpoznajesz go? KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Śledczy z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie niekorzystnego rozporządzenia mieniem przez nieustalonego sprawcę, który po przełamaniu zabezpieczenia na jednym z portali społecznościowych wysyłał (za pośrednictwem aplikacji) wiadomości z prośbą o pożyczenie pieniędzy z wykorzystaniem kodów BLIK.

Osoby pokrzywdzone myśląc, że korespondują ze swoimi znajomymi lub rodziną udostępniły owe kody. Tym samym umożliwiły sprawcy wypłatę pieniędzy z bankomatów na terenie Bydgoszczy.

W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili, iż sprawcą jest mężczyzna widoczny na załączonych zdjęciach. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do jego identyfikacji.

Informacje można przekazać prowadzącemu postępowanie funkcjonariuszowi pod numerem telefonu 47 751 11 19, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 59/60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I PG 840/21.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe